Dlaczego my?

Niepubliczne Przedszkole Językowe KRAINA MAGII to nowoczesna placówka zlokalizowana na warszawskim osiedlu Gocław. To wyjątkowe miejsce zapewniające każdemu dziecku najwyższy poziom nauczania oraz najlepszą opiekę.

Wyróżniają nas najnowsze metody edukacyjne, między innymi prowadzenie zajęć w dwóch językach zwiększające atrakcyjność nauki. Gwarantujemy doskonałe warunki do nauki i zabawy oraz bezpieczeństwo!

Jesteśmy niepubliczną placówką oświatową. Działamy na podstawie wpisu do Ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m. st. Warszawa pod nr 228/PN/09.

 

ikonka
Przedszkole
językowe

ikonka
Efektywne
metody nauczania

ikonka
Bezpieczeństwo
ikonka
Najlepsza
opieka
ikonka
Wspaniała
zabawa
ikonka
Współpraca
z rodzicami

 

Przedszkole językowe  

Efektywne metody nauczania

Od roku 2019 nasi podopieczni są objęci nauczaniem języka angielskiego metodą Early Stage. 

Program kursów dla przedszkolaków dostosowany jest do ich wieku, poziomu, możliwości oraz naturalnego tempa nauki. Przedszkolaki doskonale radzą sobie z nauką nowych słówek i prostych angielskich zwrotów, zwłaszcza, jeśli poznają je poprzez zabawę.

Rymowanki, piosenki, taniec, prace plastyczne - to ich żywioł, a zarazem najskuteczniejszy sposób na przyswajanie języka obcego. Swoboda, z jaką maluchy po kilkunastu zajęciach obcują z angielskim jest imponująca.

 

Stosujemy innowacyjne metody dydaktyczne, które wspierają zrównoważony rozwój dzieci. Pozwalają one na zwiększenie efektywności nauki oraz sprawiają, że zajęcia są atrakcyjne i ciekawe dla maluchów. Używamy różnorodnych metod: glottodydaktyki, pedagogiki zabawy, Carla Orffa, ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne oraz "Dziecięcej matematyki" Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej.

Bezpieczeństwo  

Najlepsza opieka

Niezwykle dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa naszych podopiecznych. Nasze pomieszczenia oraz ich wyposażenie posiadają wszystkie niezbędne atesty techniczne i higieniczne, wymagane dla prowadzenia działalności przedszkolnej. Ogrodzony plac zabaw oraz stały nadzór nad wychowankami, zapewniają dzieciom bezpieczeństwo także w trakcie pobytu na świeżym powietrzu.

 

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną, która zapewnia każdemu dziecku troskliwą opiekę. Nasi nauczyciele to profesjonaliści, którzy dbają o indywidualny rozwój każdego z podopiecznych. Każdej grupie zapewniamy opiekę dwóch nauczycielek.

Wspaniała zabawa

 

Interaktywna współpraca z rodzicami

Czas spędzany w naszym przedszkolu to nie tylko zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim doskonała zabawa!

Wychodzimy z założenia, że dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę, dlatego stosujemy rozwijające gry edukacyjne, odpowiednio dostosowane do wieku i możliwości naszych podopiecznych.

 

Współpraca z rodzicami stanowi fundament spokojnego, wyważonego procesu dydaktyczo-wychowawczego. Dwukierunkowa informacja to źródło najlepszej wiedzy o dziecku.

Realizujemy ją przez: spotkania z Rodzicami na początku każdego semestru, Codzienne Karty Obserwacji w grupach dzieci najmłodszych, indywidualne spotkania kadry i psychologa z rodzicami oraz wysyłane cyklicznie biuletyny informacyjne - Wieści z KRAINY MAGII i KALENDARIUM, stanowiące zapowiedź nadchodzących wydarzeń.